Петролюк Анна - Розробка модульного елементу для туристичних притулків


Тема моєї дипломної роботи - "Розробка модульних елементів для туристичних притулків". Я вибрала цю тему за її актуальність у повсякденому житті багатьох людей.

Кожна четверта людина в світі надає перевагу активному відпочинку, одним з них є похід в гори з палатками, гітарою та вогнищем. Кожен відпочинок, має бути комфортним і безпечним для життя людини. Природа це стихія, а гори - тим більше,  їх підкоряють, ними захоплюються, їх люблять, і намагаються здолати кидаючи їм виклик, часом вони даються без перешкод, часом не даються, але найважливішим для кожного бажаючого туриста підкорити їх, це знання і фізична підготовка.

В європейських країнах давно діє практика скалолазних підйомів, туристичних походів в гори, та навіть простих походів. Для комфорту та безпеки людей обгородженні стежки, місця зупинки, та віддалений контроль, але не завжди все можна передбачити. Мій проект був створений і розроблений для критичних ситуацій які можуть спіткати туриста в горах.Кожна туристична подорож залишає слід в житті мандрівника, бо є незабутньою подією, насиченою новими знаннями про невідомі краї та власні можливості.

Проте у далекій дорозі, не оминути екстремальних ситуацій і непередбачуваних труднощів.
Долаючи їх, турист складає важливий життєвий іспит – на витривалість, мужність, силу волі, фізичну загартованість. Для впевненості у власній безпеці кожен турист повинен вміти надати першу долікарську допомогу потерпілим.

Пошуково-рятувальний загін застерігає учасників туристичних походів від небезпек, які можуть спричинити нещасні випадки в Карпатських горах. До уваги візьмемо 2017 рік, а саме 50 викликів підрозділів ДСНС, які врятували 54 людини, 26 з яких довелося надавати невідкладну допомогу.

Найнебезпечнішами є сходження лавини, несприятлива погода, та навіть непідготовка самих подорожуючих являється небезпекою.Часто навіть лижники зїжають з трас і губляться і нажаль не всіх вдається врятувати.Так звісно модульний притулок не спасе житя людей, але він дасть їм більший шанс на порятунок, а це вже багато чого означає.Тому саме на це ставився акцент.